درباره امید آران

نوع انتخاب شما برای خرید هر محصولی به نحوه معرفی و ارائه آن محصول ارتباط داشته و از همه مهم تر، نحوه برخورد تیم فروش آن مجموعه یکی از معیار های خرید هر کاربری می تواند باشد. همچنین تیم فروش باید کاربلد و مجرب بوده تا بتواند در سریع ترین زمان ممکن  و بدون اتلاف وقت کاربر، بهترین و مناسب ترین کالا را با توجه به نیاز مشتری به کاربر مربوطه معرفی نماید که نیاز مند تجربه و اشرافیت کامل به بازار و کالای موجود آن روز می باشد.

برای اینکه با امید آران بیشتر آشنا شوید به این سئوال پاسخ دهید : آیا شما می دانید از چه سالی، سیستمی به اسم امروزی ” پکیج شوفاژ دیواری ” در ایران مرسوم شده ؟

گروه صنعتی اخگر

در سال 1365 که ایران درگیر جنگ تحمیلی بود، به دلیل شرایط خاص آن روز، مدام جریان برق در ساعات مختلف و با بازه زمانی طولانی مدت از دسترس عموم خارج شده و تا ساعت ها برق شهروندان قطع می شد. در آن زمان سیستم موتوخانه محبوبیت خوبی داشته و نیاز به مشعل های بدون برق بسیار حاض اهمیت بود. در همان سال شرکتی با نام ” گروه صنعتی اخگر ” شروع به تولید اولین مشعل های بدون نیاز به برق در ایران را نموده و با استقبال گستره روبرو شد. این شرکت برای اولین بار در سال 1372 سیستم گرمایشی پکیچ شوفاژ دیواری  را در ایران وارد و شروع به معرفی و توسعه بازار این محصول نمود.

در روزهای اول به دلیل عدم آشنایی با سیستم جدید استقبال از این محصول بسیار با مشکل مواجه بود و  توضیح برای مقرون به صرفه بودن این محصول کار بسیار دشواری به نظر می آمد ولی با تلاش تیم فروش، این محصول جایگاه خود را در بازار پیدا نمود و استقبال روز افروز از آن بسیار چشمگیرتر از قبل شد. و شرکت هایی مانند بوتان و ایران رادیاتور سال ها بعد از تولید این شرکت وارد عرصه تولید پکیج در ایران شدند.

حالا تیم فروش اخگر با نام  ”  امیدآران ” در خدمت شماست

بعد از گذشت این همه سال و با تجربه این سال ها، آماده خدمت رسانی با متدهای کاملا  بروز به شما کاربران گرامی بوده و تیم مشاور ما، رایگان در کنار شماست

امروز با توجه به گسترش زندگی ماشینی و همچنین تنوع بسیار چشمگیر محصولات در زمینه های مختلف با برندهای بسیار زیاد باعث شده زمان بسیار زیادی از کاربر برای انتخاب یک محصول گرفته شود.
لذا به همین دلیل در حال گرد آوری بهترین محصولات و  متنوع ترین رنج قیمت در سایت تاسیسات امید آران هستیم تا در کمترین زمان ممکن نیاز شما کاربر گرامی نسبت به تامین اقلام مصرفی در صنعت تاسیسات کشور رفع گردد .

اما امروز امیدآران تمام قد و با افتخار برای بخشی از نیازهای شما پاسخی قاطع و محکم دارد. پاسخی که در پس آن هزاران ساعت تلاش روزمره، و فداکاری های بسیار نهفته، تا شما بدون دغدغه و آسان نسبت به تامین کالای مورد نیاز خود اقدام کنید.

مجموعه ای که پیش روی شماست، تلاش دارد تا بهترین های بازار جهانی را، به روز، با قیمت مناسب و تامین خدمات مناسب فروش درخور شان شما ارائه کند. و قطعا در این بین همواره در تلاش هستیم تا با توسعه خدمات خود و بهبود روش ها آسایش هرچه بیشتری شمارا در این زمینه فراهم آوریم.

انگیزه ما برای فعالیت در این حوزه کسب رضایت و خشنودی مشتریان بوده، تیم امیدآران در جهت بهبود روند کاری و توسعه خدمات خود همواره آماده شنیدن نظرات و انتقادات شما مشتری گرامی است.