تماس با ما

ما در امیدآران مشتاقانه آماده شنیدن نقطه نظرات و پیشنهادات شما هستیم. علاوه بر این در صورتی که نیاز شما از طریق صفحات پشتیبانی و سرویس‌های خدمات به مشتریان امیدآران بر طرف نشد، می‌توانید از طریق روش‌های زیر با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.

تماس با ما

  سوالات پرتکرار

  نحوه سفارش کالا در امیدآران چگونه است؟

  سفارش کالا در امیدآران، به صورت اینترنتی و حضوری بوده و طبق ضوابط مندرج در رویه سفارش کالا انجام می‌پذیرد. برای اطلاع دقیق تر از نحوه سفارش کالا و پرداخت وجه می‌توانید به صفحه " رویه سفارش کالا در امیدآران" مراجعه کنید.

  آیا امکان خرید حضوری و یا رویت کالا در محل فروشگاه وجود دارد؟

  امیدآران با رعایت حقوق مصرف کننده و اعتبار 30 ساله حضور در بازار تاسیسات ایران ، آمادگی لازم جهت خرید حضوری را دارد، اما در این صنف برخی از اقلام به صورت سفارشی و بنا به درخواست مشتری ساخته خواهد شد که امکان رویت کالا مقدور نیست. و لذا امکان خرید حضوری میسر می باشد.

  پیگیری وضعیت ارسال مرسوله به چه صورت است؟

  برای پیگیری وضعیت ارسال مرسوله، با مراجعه به پنل کاربری خود می‌توانید وضعیت مرسوله خود را بررسی کنید. بسته به نحوه ارسال کالا کد رهگیری مرسوله نمایان می‌شود و از طریق شرکت مربوطه قابل پیگیری است. اگر مرسوله شما توسط پیک امیدآران ارسال شده و در مدت معین به دست شما نرسیده است می‌توانید با تماس تلفنی یا گزینه پیگیری سفارش از طریق پنل خود از وضعیت مرسوله آگاه شوید.